טיפולי וואטסו

ברוכים הבאים לעולם המרפא והעוטף של טיפול במים אתם עומדים בפני חוויה חד פעמית של הירגעות עמוקה, שקט פנימי וחיבור מחודש לעצמכם.

וואטסו הינה צורה עדינה של טיפול במים (הידרוטרפיה) אשר מבוצעת במים חמים (קרוב לטמפ׳ הגוף). המים החמים יוצרים מיכל מרגיע שבו הגוף מקבל תמיכה ונחת. במהלך טיפול וואטסו אתם תהיו מובלים בצורה עדינה דרך המים בסט תנועות אשר נבנה במיוחד על מנת לעזור לשחרר חלקים בגוף והנשמה.

 

התנועות החופשיות האלו נבנות באופן הדרגתי למתיחות שמאפשרות לגוף לשחרר מתחים ולחצים  אשר נבנים בו במהלך חיי היום-יום בעמוד השדרה, האגן והכתפיים. לחץ מתן מופעל בנקודות ספציפיות של שיאצו ולאורך המרידיאנים. הלחץ הזה גם כן, מסייע בשחרור שרירים ספציפיים והרגעות כללית. תוסיפו אל תוך זה את השקט המחבק של המים ותגלו מה זה וואטסו בחווייה שאין שניה לה.

הבריכה היא גן עדן אשר רחוק קילומטרים מלחצי היום-יום של עבודה ודאגות. בתוך המים השקטים תוכלו לגלות עולם של שחרור ונחת. ב34 מעלות הבריכה מושלמת לשרור מלא של הגוף והרגעות של כל החושים. עיצמו את העיניים ותנו לעצמכם לשוט על גבי העדינות  והרגוע אשר שוררים סביבכם. לאחר הטיפול ניתן לגשת ישירות אל מקלחת חמה ומפנקת על מנת להוולד מחדש ולהחיות את עצמנו.

היתרונות של וואטסו:
בהשוואה למסז׳ שולחני, העבודה במים נותנת לנו חווייה תל מימדית משילוב עם חוסר כבידה. בעבודה התלת מימדית הזאת הגוף מסוגל לטווחיי תנועה גדולים יותר מהרגיל, שחרור לחץ במפרקים, הרגעות מדידטיבית עמוקה, הרגעות של מערכת העצבים ועוד.

האם ווטסו זה עבורי?
באופן כללי, המים מתאיםמים לכל אחד ואחת והיתרונות שלהם באים לידי ביטוי בכל גיל וסיטואציה אך מומלצים במיוחד ל:
– נשים בהריון מהחודש השלישי הלאה
– אנשים שסובלים מכאבי שרירים כרוניים
– אנשים שמתמודדים עם טראומה
– אנשים שמחפשים דרך להרגע

וואטסו לא מומלץ אם:
– אתם סובלים מפצעים פתוחים, כוויות או גירויים אחרים על גבי העור
– תחילת הריון

איך מתכוננים למפגש וואטסו?
– להביא בגד ים (מגבת תינתן לך)
– לאכול ארוחה קלה עד ארבע שעות לפני
– לשתות מים בכמות סבירה לפני המפגש
– להביא איתך בקבוק מים אישי
– לפנות כמה שעות אחרי לאינטגרציה
– להמנע ממוצרים וקרמים לשיער ועור לפני המפגש

דילוג לתוכן