טיפול מים אישי

ברוכים הבאים לעולם המרפא והעוטף של טיפול במים אתם עומדים בפני חוויה חד פעמית של הירגעות עמוקה, שקט פנימי וחיבור מחודש לעצמכם.

טיפול הוואטסו הוא טיפול הוליסטי, כזה שמרפא ומחייה את הגוף ואת הנפש, על ידי שילוב בין שהייה במרחב עוטף של מים חמימים ומרפאים לצד תמיכה ומגע קשוב ומודע. השקט והרוגע של המים לצד המגע וההנעה של הגוף, מייצרים הירגעות ושחרור עמוקים מאד שמעבר להיותם פינוק וחוויה עוצמתיים ומענגים, גם מהווים מרחב פורה למפגש וחיבור עמוקים עם עצמנו.

כדי להבין את היתרונות המיטיבים שזמינים עבורנו בטיפולי מים, כדאי להבין קודם את הסגולות הטמונות במים כמרחב טיפולי. למים איכויות של הירגעות עמוקה מאד והפגת מתחים ולחצים. חוויית הטיפול במים מזכירה מעט את החוויה שלנו כעוברים ברחם: אנחנו שרויים באפס מעשה במרחב מימי עוטף ומרגיע, בטוחים כפי שלא הרגשנו מימינו, עטופים באהבה אכפתיות ודאגה.

מה מטרת הטיפול במים?
אנשים שונים מזמינים טיפולי מים בעקבות צרכים שונים. אנחנו חיים בעולם תובעני הדורש מאיתנו לרוץ בקצב שהרבה פעמים עולה על יכולת ההכלה שלנו. בדרך הזו אנו צוברים מתחים ולחצים שכיאה לחוק שימור האנרגיה, לא נעלמים לשום מקום. הם מצטברים בגופנו ובנפשנו ונותנים את אותותיהם בתצורות רבות ומגוונות. זה יכול להיות שרירים תפוסים וכואבים, חרדות ומתחים נפשיים ועוד. טיפול במים הוא טכניקה מצוינת בסביבה מיטיבה ומרגיעה מאין כמותה, לשחרור ופורקן של לחצים ומתחים כאלו ואחרים. נכנס ביחד למרחב הקסום ורווי הסגולות שהוא המים ואני אהיה שם לשאת וללוות אתכם, להקשיב לגופכם ולתת לו בדיוק את אשר הוא חפץ בו.

טיפול במים הוא קודם כל ומעל הכל מתנה לעצמנו או לאדם שחשוב לנו לתרום לאיכות חייו. פינוק אמיתי שמביא עמו שקט, שחרור, הפוגה, הירגעות, התמסרות וריפוי לגוף ולנפש.

דילוג לתוכן